Regulamin sklepu
1. Sklep internetowy Szmatka Łatka prowadzi firma:

LUDWICZKOWO Monika Żurawska
ul.Rodziewiczówny 3/B4

84-230 Rumia
NIP: 5882112470
REGON: 221184003

tel. +48 512 582 918

nr rachunku bankowego:
Alior Bank 32 2490 0005 0000 4500 3914 7062
 
2. Zamówienia można składać przez całą dobę za pośrednictwem serwisu internetowego www.szmatkalatka.pl. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia. Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest równoznaczne z akceptacją poniższej treści regulaminu. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w tym samym lub następnym dniu roboczym po wpływie zapłaty za zamówienie, wysyłka towaru następuje w ciągu 3 dni roboczych od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto.

3. Kupujący zobowiązany jest do podania adresu e-mail na który zostanie przesłana informacja o złożeniu i realizacji zamówienia . Zamówienia mogą składać osoby zarejestrowane za pomocą specjalnego formularza w sklepie lub dokonujące jednorazowych zakupów bez konieczności rejestrowania się. Podanie e-maila równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych Klienta w celu realizacji zamówienia oraz prowadzenia akcji promocyjnych i informacyjnych przez sklep Szmatka Łatka.

Należy pamiętać, by zwracać szczególną uwagę na poprawność swoich danych kontaktowych. Sklep nie bierze odpowiedzialności za podanie niewłaściwych danych uniemożliwiających kontakt czy wysyłkę. Zanim kupisz, sprawdź swój adres e-mail i dane do wysyłki!

4. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych . Dane osobowe naszych klientów wykorzystywane są wyłącznie do celów niezbędnych w działalności sklepu i nie będą udostępniane osobom trzecim. Klient w każdej chwili ma prawo edytować swoje dane lub, jeżeli wyrazi taką wolę, zostaną one usunięte z naszej bazy danych.  Wszystkie informacje wykorzystujemy zgodnie z ich przeznaczeniem i traktujemy jako informacje całkowicie poufne. Informujemy, że danych Państwa nie przetwarzamy ani nie udostępniamy osobom trzecim. Zapewniamy, że służą one nam tylko do komunikacji pomiędzy sklepem a klientem. Każdemu, kto się zarejestrował, zapewniamy dostęp do własnych danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub usunięcia.

5. Należność za zamówiony towar kupujący reguluje WYŁĄCZNIE przelewem na konto :
LUDWICZKOWO Monika Żurawska
ul.Rodziewiczówny 3/B4
84-230 Rumia
nr konta:
32 2490 0005 0000 4500 3914 7062
 
Nie wysyłamy towaru za pobraniem ani nie przyjmujemy wpłat gotówkowych.


6. Zamówiony towar jest wysyłany jako przesyłka priorytetowa lub ekonomiczna w zależności od wyboru klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej, In Postu lub kuriera na adres wskazany w zamówieniu . Sklep Szmatka Łatka nie wysyła przesyłek za pobraniem.

7. Koszt przesyłki ponosi zamawiający , jego wysokość widoczna jest na formularzu zamówienia i zależy od wagi przesyłki. Do każdej przesyłki doliczamy koszty opakowania oraz koszt wysyłki powiększony o podatek VAT.


8. Do przesyłki dołączana jest faktura VAT lub paragon fiskalny . Złożenie zamówienia jest równoważne z upoważnieniem firmy "Ludwiczkowo" do wystawienie faktury VAT bez podpisu kupującego.


9. W chwili odbioru towaru kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia zawartości i stanu przesyłki.
Podstawą ewentualnych reklamacji jest stwierdzenie braków w obecności osoby dostarczającej przesyłkę, oraz sporządzenie protokołu niezgodności i niezwłoczne powiadomienie sprzedającego.

10. Podstawą reklamacji nie mogą być różnice w barwach i proporcjach, które mogą wystąpić pomiędzy tkaniną w naturze a jej wyglądem w witrynie internetowej . Ekipa sklepu Szmatka Łatka dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia produktów widoczne w sklepie internetowym jak najlepiej odzwierciedlały barwy i stan faktyczny.

11. Klientowi przysługuje prawo zwrotu (rezygnacji) z zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty nadania przesyłki ze sklepu . Będzie to możliwe jeśli przesyłka będzie zwrócona kompletna, a tkaniny i inne zakupione produkty będą nieuszkodzone. NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW ANI REKLAMACJI W POSTACI PRZESYŁEK POBRANIOWYCH ! Każdy zwrot, wymiana, reklamacja - muszą być zaakceptowane przez sklep, poprzedzone informacją od Klienta do sklepu na adres e-mail biuro@szmatkalatka.pl

12. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej wartości zakupionych towarów oraz kosztów dostawy w ciągu 14 dni roboczych przelewem na rachunek bankowy zamawiającego.  .

13. Na opłacenie zamówienia czekamy 7 dni roboczych, po tym czasie sklep zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia.

14 . Firma Ludwiczkowo zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w Regulaminie Zakupów oraz w zasadach funkcjonowania sklepu.

15. Korzystanie ze strony sklepu „Szmatka Łatka” jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu oraz polityki prywatności . W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów .


do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl