szmatkalatka.pl

Nowoczesny blog o modzie

Majtki hipsters
Moda

Majtki hipsters – obowiązkowy element kobiecej garderoby

Niektóre kobiety najchętniej noszą stringi, inne decydują się na klasyczne majtki – szorty. Połączeniem tych dwóch modeli są majtki hipsters, które obowiązkowo powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Choć bywają one mylone z bokserkami, w rzeczywistości niewiele mają z nimi wspólnego. Czym dokładnie charakteryzują się majtki hipsters i dlaczego warto je wybierać na co dzień?

Jak nosić majtki hipsters?

Każda kobieta z pewnością kojarzy, jak wyglądają szorty oraz stringi. Wyobraźmy sobie zatem połączenie tych dwóch, najbardziej znanych w świecie bieliźnianym, modeli. Tak właśnie powstały majtki hipsters. Ich nazwa wzięła się od angielskiego słowa „hip”, które oznacza biodro. Wszystko dlatego, że majtki hipsters zakrywają biodra, a więc to na nich opiera się cała konstrukcja majtek. Z tego też powodu wybór majtek hipsters będzie doskonały, gdy zamierzamy założyć spodnie typu biodrówki. Nie jest tajemnicą, że klasyczne stringi czy figi po prostu się nie sprawdzają w zestawieniu z biodrówkami. Tymczasem majtki hipsters z pewnością nie będą wychodzić poza linię spodni, przez co cała stylizacja będzie wyglądać bardzo estetycznie. Majtki hipsters posiadają kobiece wycięcia na pupie, jednak zakrywają one większą jej część, niż stringi. Jeśli wycięcie układa się w kształt litery V, to majtki hipsters dodatkowo pomogą nam optycznie wyszczuplić sylwetkę.

Wygodny i modny krój

Wyboru majtek hipsters dokonuje coraz więcej kobiet, które szukają czegoś innego, niż szorty (zakrywające wiele) lub stringi (zakrywające bardzo niewiele). Są one bardzo wygodne, przez co możemy nosić je na co dzień, do różnych stylizacji. Jak wspomniano wyżej, doskonale pasują one do spodni typu biodrówki, choć oczywiście nie tylko. Majtki hipsters zwykle wykonane są z bawełny bądź z innych, przyjaznych skórze materiałów. Niemniej jednak na rynku dostępne są również modele wykonane na przykład z koronki czy satyny. Dlatego też każda kobieta z pewnością znajdzie model idealny dla siebie. Co więcej, producenci majtek hipsters dają nam naprawdę szeroki wybór wzorów i kolorów. Niektóre modele są niezwykle kobiece, jednak ze względu na swój krój wciąż pozostawiają wiele miejsca wyobraźni. Inne zaś zachęcają kolorowymi, zabawnymi motywami, które poprawią nam humor o poranku. Majtki hipsters dostępne są zarówno w kompletach, jak i na sztuki. Warto wyposażyć się w nie szczególnie na jesień i zimę, gdy poszukujemy nieco cieplejszej bielizny, lecz wciąż nie chcemy rezygnować z kobiecych, pobudzających wyobraźnię majtek.