szmatkalatka.pl

Nowoczesny blog o modzie

moda na lato
Moda

Moda na lato 2021

Lato tuż tuż, a ty wciąż jeszcze nie jesteś na nie gotowa? Nie martw się. Tak naprawdę dopiero niedawno projektanci pokazali, jak będzie wyglądać moda na lato 2021, więc wcale nie spóźniłaś się z zakupami. Jak zwykle trendy zaskakują i są zupełnie inne niż w ubiegłych latach. Na co zatem stawiamy w tym roku? Jak będziemy się nosić, gdy już tylko nadejdą te upragnione ciepłe dni?

Przede wszystkim zaczniemy celować w srebro. Najwyraźniej projektanci znudzili się już złotem, które utrzymywało się w trendach przez ostatnich kilka sezonów, tak więc tym razem postanowili je czymś zastąpić. Srebro nie będzie się jednak pojawiać wyłącznie na biżuterii. Srebrne będą sukienki (niekoniecznie sylwestrowe!), bluzki, żakiety, a nawet całe stylizacje. Jedno jest pewne – te metaliczne dodatki i cekinowe gadżety na pewno nie pozostaną obojętne dla oczu otoczenia. Jeżeli odważymy się założyć kompletną srebrną stylizację, skupimy na sobie całą uwagę.

Zapewne wiele z nas pamięta, jaką kontrowersję wywołały ubrania z dziurami, które weszły do mody jakieś kilka lat temu i… równie szybko z niej zniknęły. Projektanci raz jeszcze próbują nas do nich przekonać. Moda na lato składa się właśnie z dziurawych ubrań, które subtelnie pokazują wybrane fragmenty naszego ciała. Wycięcia są oczywiście przemyślane, tak więc absolutnie nie wyglądają na przypadkowe. Długie wieczorowe suknie odsłaniają łokcie, podczas gdy zwiewne tuniki uwidaczniają fragmenty brzucha. Wszystko zrobione jest ze smakiem. Abyśmy czuły się kobieco, ale zarazem elegancko.

zielonyblog.com.pl