szmatkalatka.pl

Nowoczesny blog o modzie

modne torebki
Moda

Jak odnaleźć swój styl?

Znalezienie własnego stylu wbrew pozorom nie jest wcale takie proste. Jeżeli jednak mimo tego próbujesz go teraz szukać bądź chcesz w jakiś sposób go wykreować i urzeczywistnić, przede wszystkim skup się na sobie i przyjrzyj się własnemu wnętrzu. Zanim kupisz kolejne ubrania czy modne torebki, które kompletnie nie będą pasować do twojej garderoby, pomyśl o swoim charakterze i o tym, co lubisz. Nie warto bowiem wciskać się na siłę w rzeczy, które tak naprawdę w ogóle ci się nie podobają.

Moda to jedno, a styl to drugie. Tych dwóch elementów nie możesz ze sobą łączyć. Styl pozostanie z tobą na zawsze, podczas gdy modne rzeczy przestaną być modne już za kilka miesięcy, a ich miejsce zastąpią nowe kolekcje ubrań. Myśl o sobie. Patrz zarówno na swoje wnętrze, jak i strefę zewnętrzną, czyli typ własnej urody oraz rodzaj sylwetki. Nie wszystko będzie pasować na wszystkich. Co prawda modelki na wybiegach wyglądają świetnie nawet w sukience przypominającej worek na ziemniaki, ale jeśli twoje wymiary odbiegają nieco od tych idealnych, zapewne masz jakieś mankamenty, które lepiej byłoby ukryć. Koncentruj się natomiast na atutach i to je staraj się podkreślać. Nie bądź jednak zagorzałą przeciwniczką mody. Jeżeli spodobają ci się jakieś modne torebki, po prostu kup sobie jedną z nich i zrób to bez wyrzutów sumienia.

Nawet najpiękniejsze ubrania stracą jednak całkowicie swój czar, jeżeli zostaną założone przez osobę, która nie będzie ich „czuć”. Pewne siebie jednostki nie muszą nawet specjalnie się stroić, bo znakomicie wyglądają we wszystkim. Zadbaj więc o swoją samoocenę. Jeżeli ty będziesz czuć się świetnie, inni od razu do dostrzegą i docenią.

babskiewnetrze.pl