szmatkalatka.pl

Nowoczesny blog o modzie

Moda

Wybór najlepszych torebek od polskich projektantów

Z całą pewnością każda kobieta pragnie się w odpowiedni sposób prezentować, zarówno na co dzień, jak i na różnego rodzaju specjalne okazje. W tym celu dobierane są zazwyczaj różne dodatki, takie jak na przykład torebki. W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się torebki polskich projektantów. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej, a także poznać najbardziej popularne polskie torebki.

Torebka MAKO

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się torebka od polskiej marki MAKO. Charakteryzuje się ona wyjątkową miękkością, a swoim wyglądem przypomina chmurę. Torebka w fantastyczny sposób się prezentuje, dlatego jest marzeniem bardzo wielu kobiet. W torebce można samodzielnie wybrać takie elementy jak uchwyty czy też jej kolor. Dzięki temu produkt można do siebie w indywidualny sposób dopasować, co sprawi, że będzie się on dużo korzystniej prezentować. Warto na to zwrócić uwagę podczas jego zakupu.

Simpatica

Wśród najbardziej popularnych torebek polskich projektantów można również wymienić model Simpatica, który został stworzony przez Annę Kuczyńską. Jest to torebka wykonana ze skóry, która charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami jakościowymi. W sprzedaży można znaleźć ją w dwóch rozmiarach, dzięki czemu bez większych problemów można ją do siebie dopasować. Długość rączki również jest opcją do wyboru, ponieważ występuje zarówno w krótszej, jak i dłuższej wersji. Torebka jest bardzo pojemna i na pewno bez większych problemów pomieści wszystkie niezbędne akcesoria.

Chylak bags

Torebki polskich projektantów z całą pewnością obejmują również Chylak bags, czyli produkty tworzone przez Zofię Chylak. W sprzedaży można znaleźć bardzo wiele produktów, które są sygnowane tą marką. Dlatego na pewno uda się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Torebki różnią się między sobą wyglądem, jednak każda z nich charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami jakościowymi. Dlatego na pewno będzie to dość korzystny wybór dla każdej kobiety.

PASO a PASO

Kolejną polską firmą, która zajmuje się produkcją damskich torebek jest marka PASO a PASO. W ofercie firmy można znaleźć przede wszystkim torebki o bardzo eleganckim charakterze. Są to zarówno klasyczne kopertówki, jak i eleganckie listonoszki. Na pewno każda kobieta znajdzie w szerokiej ofercie produktów torebkę, która przypadnie jej do gustu. Torebki polskiej marki bardzo korzystnie się prezentują zarówno na co dzień, jak i podczas różnego rodzaju specjalnych okazji. Dlatego warto się zaopatrzyć chociaż w jeden model.