szmatkalatka.pl

Nowoczesny blog o modzie

Moda

Jakie spodnie wybrać do szerokich bioder?

Korzystny wygląd z całą pewnością jest bardzo istotny dla każdej kobiety, dlatego warto o niego w szczególny sposób zadbać. W obecnych czasach wiele pań boryka się z problemem zbyt szerokich bioder. Warto dowiedzieć się, jakie spodnie najlepiej wybierać w przypadku posiadania sylwetki z takimi biodrami, aby było to najkorzystniejsze rozwiązanie spośród wszystkich możliwych.

Fason spodni

W obecnych czasach wiele kobiet zastanawia się nad taką kwestią – szerokie biodra jakie spodnie wybrać? Przede wszystkim podczas wyboru najbardziej odpowiednich spodni do swojej sylwetki warto zwrócić uwagę na ich fason, który jest bardzo istotny. Najlepszym fasonem spodni w tym przypadku z całą pewnością będą dzwony, dlatego warto się na nie zdecydować. Dzięki nim bez wątpienia sylwetka będzie się prezentowała jak najkorzystniej. Szerokie nogawki w bardzo dobry sposób zrównoważą szerokość bioder, dzięki czemu kobieta będzie fantastycznie wyglądać.

Długość spodni

W przypadku zakupu spodni dla kobiety z szerokimi biodrami warto również zwrócić uwagę na ich długość, która jest bardzo istotna w tym przypadku. Kobiety z szerokimi biodrami nie powinny zakładać zbyt krótkich spodni, ponieważ może się to w niekorzystny sposób prezentować. Krótkie nogawki na pewno poszerzą biodra oraz uda, co nie jest polecanym rozwiązaniem. Dlatego najlepszym wyborem bez wątpienia będą nogawki sięgające tuż do samej ziemi. One będą się prezentować najlepiej, dlatego warto się na nie zdecydować.

Wysokość stanu w spodniach

Wybierając najbardziej odpowiednie spodnie warto zwrócić również uwagę na wysokość stanu, który się w nich znajduje. Ma to bardzo duże znaczenie dla każdej kobiety, która posiada szerokie biodra. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku z całą pewnością będą spodnie, które rozpoczynają się w talii. Zbyt wysoki stan może w niekorzystny sposób podkreślać szerokie spodnie, dlatego warto unikać takich rozwiązań. Do spodni należy również w odpowiedni sposób dobierać bluzki, ponieważ jest to bardzo istotny aspekt w całym procesie komponowania stroju.

Pasek do spodni

Wybierając spodnie w przypadku szerokich bioder warto również zwrócić swoją szczególną uwagę na pasek, który będzie się w nich znajdował. Powinien być on umieszczony na środku talii, ponieważ tylko w tym przypadku całość będzie dobrze wyglądała. Natomiast jeśli będzie niżej lub wyżej to może się to niekorzystnie prezentować, dlatego z całą pewnością warto unikać takich rozwiązań. Wybór paska, podobnie jak koloru spodni, jest bardzo ważną kwestią.